19 листопада  2014 року о 10.00  відбулася узгоджувальна зустріч з розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України у приміщенні Національної служби посередництва і примирення (зал примирних процедур), за адресою  м. Київ, вул. Басейна 1/2 - А.
Голова НСПП Окіс О.Я., який відкрив узгоджувальну зустріч зазначив, що процедура визначення повноважних представників від Урядової сторони не дотримана.
Зокрема, не прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України».

Відповідно – не видано наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження складу уповноважених представників для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур з розв’язання колективного трудового спору між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України».
Голова Профспілки Хмарний О.Т. підкреслив, що Профспілка працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України вважає що Урядова сторона затримує проведення примирних процедур. Підкреслив, що профспілкова сторона налаштована рішуче та закликає Уряд забезпечити виконання законодавства України. Запропонував Голові НСПП (Окіс О.Я.), у разі неприйняття найближчим часом відповідного розпорядження Кабінетом Міністрів України, поінформувати Президента України з метою вжиття необхідних заходів щодо виплати заборгованості по заробітній платі.
З метою вирішення колективного трудового спору між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України на узгоджувальній зустрічі вирішили:
1. Рекомендувати Міністерству інфраструктури України та Укравтодору прискорити  роботу щодо подання на розгляд Уряду проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України» для його прийняття.
2. Рекомендувати Міністерству інфраструктури України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України видати наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження складу уповноважених представників для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур з розв’язання колективного трудового спору між Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України». 
3. Провести засідання примирної комісії на національному рівні (після прийняття відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України та видання відповідного наказу Мінінфраструктури) на наступному тижні.