Жовтень та листопад 2014 року відбувався для обкому профспілки на фоні масових заходів.
16-18 жовтня у спорткомплексі Придніпровської академії будівництва та архітектури (вул. Чернишевського, 24) при підтримці УТС, АСМАП проходив VIII-й Міжнародний турнір з волейболу.
В церемонії відкриття турніру і нагородженні переможців приймав участь Президент УТС Л.М. Костюченко.
24 жовтня традиційно, впродовж 17-ти років (від дня встановлення свята) урочистості розпочалися біля пам’ятника воїнам-автомобілістам і воїнам-дорожникам, загиблим в роки ВВВ.

Після огляду техніки делегації автомобілістів і дорожників пройшли жалобною ходою до пам’ятника, де відбувся мітинг і покладання квітів.
В актовому залі Будинку профспілок проходило урочисте зібрання майже 400 представників автопідприємств і дорожніх організацій області, ветерани і учні автотранспортного технікуму.
Вручено майже 80 нагород і подяк, в тому числі нагороди отримали 26 профспілкових активістів.
Представник штабу командування групи військ «Південь» вручив подяку обкому профспілки за організацію і надання допомоги військовим, задіяних в АТО.
Завершилися урочистості невеличким патріотичним концертом і розіграшем 9-ти святкових подарункових сертифікатів вартістю 200 грн. кожний.

Активну участь обком профспілки і профкоми членських організацій приймали в організації і проведенні агітаційно-роз’яснювальної роботи щодо участі партії «Відродження» у виборах до ВР України.
Голова обкому і голова ОПО ДП «Дніпропетровський облавтодор» входили до складу оргкомітету.

Впродовж листопада працівники обкому профспілки і профкому ОПО приймали активну участь у вирішенні проблемних питань працівників  Облавтодору.
Вперше за 5 років керівництву Облавтодору, при підтримці  виборних органів профспілки вдалось домогтися укладення договору з департаментом ЖКГ облдержадміністрації на роботи з утримання і ремонту об’єктів комунальної власності у 8-ми районах області на загальну суму 7,6 млн. грн..
Працівникам Облавтодору виплачено 100% зарплати за вересень п.р. Профком ОПО проводить моніторинг щодо перерахування профвнесків.
Під постійним контролем обкому профспілки ситуація з повернення боргів за виконані в 2013-2014 роках обсяги робіт ПАТ «Трест Дніпродорбуд».
В цілому держава заборгувала тресту майже 60 млн.грн. Борг по зарплаті (з листопада минулого року) складає 6,8 млн.грн.

(дивись докладніше)