Відбулася зустріч керівників Всеукраїнських громадських організацій з Міністром інфраструктури України Пивоварським А.М. Серед присутніх - Президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Костюченко Л.М., Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України»   Климпуш О.Д., Голова Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Хмарний О.Т.
Розглянуте питання щодо напрямків здійснення політики Міністерства на автомобільному транспорті та дорожньому господарстві країни.

Окремо поінформовано Міністра про необхідність термінового погашення боргів із заробітної плати дорожникам, про рішення президії ЦК профспілки стосовно початку підготовки до страйку на національному рівні та ухилення Кабінету Міністрів України від участі у примірних процедурах згідно з законодавством України. Внесена пропозиція щодо призупинення проведення реформування дорожньої галузі у зв’язку з відсутністю відповідних показників Державного бюджету на 2015 рік, визначення виробничої структури підприємств та організацій, об’ємів робіт наступного року.