Центральний комітет профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України продовжує роботу по розв’язанню колективного трудового спору між галузевою Профспілкою та Кабінетом Міністрів України.
З цією метою Центральний комітет профспілки неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України з проханням визначення працівників від Урядової сторони в склад примирної комісії.
За допомогою у вирішенні цього питання звертався і до Народного депутата України, Першого заступника комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Капліна С.М.
Кабінет Міністрів України Розпорядженням від 4 лютого 2015 року № 80-р уповноважив на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між Професійною спілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України та Кабінетом Міністрів України Голову Державного агентства автомобільних доріг Підгайного С.Г. з правом підписання угод про утворення примирних органів, організацію їх роботи, розв’язання зазначеного спору або виконання окремих вимог профспілок, визначення посадових осіб відповідних центральних органів виконавчої влади для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в роботі примирних органів.