31 березня 2015 року у Міністерстві інфраструктури України пройшла конференція з нагоди офіційного відкриття реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ЄС Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень» започаткованого з метою покращення безпеки комерційних автомобільних перевезень в Україні у відповідності до технічних вимог Європейського Союзу і передового світового досвіду, а також для зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

На початку заходу з вітальним словом виступила заступник Міністра інфраструктури України з питань євроінтеграції, керівник проекту від України Оксана Рейтер. Вона звернула увагу гостей, наскільки важливим для України наразі є цей проект. Адже питання безпеки на автомобільному транспорті торкається всіх, і статистика невтішна. За минулий рік в Україні на комерційному транспорті в ДТП загинуло 60 чоловік, це в півтора рази більше, ніж у 2013 році і в 2-3 рази більше, ніж у європейських країнах.  Саме тому якісна експертна підтримка в рамках проекту Twinning дозволить Міністерству інфраструктури України отримати найкращі європейські  практики та досвід, особливо щодо системи управління безпекою дорожнього руху, кваліфікації керівників та управлінців автотранспортних компаній, а також сертифікації транспортних засобів та їх складових частин.
На конференції були присутні представники Міністерства інфраструктури України, Польщі, Німеччини та Литви, громадських організацій, професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України.