Членам профспілки,
                                                                                                                       виборним профспілковим органам

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» оприлюднено 7 квітня 2015 року на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України та Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.
В зазначеному проекті нарешті враховані пропозиції профспілки щодо включення до змісту постанови у таблиці «Перелік показників нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів» окремих показників, які характеризують рівень соціально-трудової захищеності в трудових колективах автоперевізників,  а саме наявність колективного договору, розмір заробітної плати, а також показник кількості працівників, які працюють не менше року, зарплата яких не менше ніж мінімальна.
Наявність зазначених показників важлива для посилення мотивації господарських керівників покращувати рівень соціально-трудових відносин у трудових колективах, наближення до європейського рівня і як наслідок підвищення продуктивності якості праці.
Пропозиції та зауваження надсилати до 27 квітня 2015 року за адресою: 01033, м.Київ-33, вул. Шота Руставелі, 39/41 та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..