14 квітня 2015 року у стінах Міністерства інфраструктури відбулася нарада з проблемних питань у галузі міжнародних автомобільних перевезень за участі першого заступника Міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера та заступника Міністра Юрія Васькова. На зустрічі також були присутні народний депутат України Олександра Кужель, працівники профільних департаментів міністерства, президент та члени «Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України», представник Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України.
Головне питання, винесене на порядок денний наради, стосувалося якнайскорішого введення в дію нової редакції наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом».

Неврегульованість цього питання спричиняє ряд конфліктних ситуацій та перешкоджає провадженню господарської діяльності перевізникам, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.
Наразі у відповідь на прохання гравців ринку підписані зміни в існуючий наказ 757, які врегулюють питання зняття з обліку виданих дозволів, не повернутих вчасно. «З боку Міністерства зробимо все, щоб повністю вирішити це питання в найближчі дні», - наголосив перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.
В результаті наради учасники домовились спільно узгодити всі спірні питання нового проекту наказу 757 та розробити дорожню карту вирішення інших проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень. Перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер взяв під особистий контроль врегулювання озвучених перевізниками зауважень щодо удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази.