На виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» для збереження дорожнього покриття у період підвищення температури повітря до вказаних показників Державним агентством автомобільних доріг: у денну пору доби на дорогах загального користування, буде вводитись тимчасове обмеження руху транспортних засобів навантаженням на вісь більше 7 т та загальною вагою понад 24 т.
Службами автомобільних доріг в областях з 01.06.2015 заплановано встановлення комплектів обмежувальних дорожніх знаків та інформаційних панно щодо умов руху великовагових транспортних засобів. Підготовлено майданчики для відстою таких транспортних засобів.
Інформування учасників дорожнього руху та населення про введення зазначених обмежень та місця розміщення тимчасових майданчиків розміщується на офіційному сайті Укравтодору та регіональних Служб, а також в місцевих засобах масової інформації.