6 липня 2016 року відбувся Всеукраїнській марш протесту профспілок спрямований проти підвищення ціни на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги. Від профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України з усіх областей прийняли участь у марші протесту 340 учасників.

Серед головних вимог профспілок:

- Від Уряду - невідкладно провести реформу оплати праці. Встановити з 1 жовтня гарантовану державою мінімальну зарплату на економічно обґрунтованому рівні прожиткового мінімуму 3067 грн., відповідно підняти пенсії і стипендії.

- Від власників підприємств – підвищити з 1 липня ц.р. зарплату працівникам не менше ніж на 15% за рахунок отриманої економії від зниження державою удвічі єдиного соціального внеску.

- Від народних депутатів невідкладно заслухати звіт Уряду з питань цінової політики і соціального захисту, прийняти рішення на убезпечення простих людей від зубожіння.

Учасники акції передали в Кабінет міністрів та Верховну Раду України коробки з вимогами членів профспілок, простих людей праці зі всіх регіонів країни.

Учасники Всеукраїнського маршу протесту затвердили текст Резолюції та вручили її представникам Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.