8 жовтня 2014 року в 16.15 відбулася телефонна розмова виконуючого обов’язки Міністра інфраструктури України Маліна О.Л.з головою Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Хмарним О. Т.
Повідомлено, що з Міністром фінансів України досягнута домовленість про  розблокування розрахункових рахунків та виплату заробітної плати працівникам «ДП Київський облдорупр».
В.о. Міністра інфраструктури України продовжує роботу з Мінфіном щодо виплати заборгованості із заробітної плати працівникам дорожніх господарств за весь період вимушеної затримки.
Малін Олександр Львович приносить вибачення працівникам дорожніх організацій та членам Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України за несвоєчасну виплату заробітної плати, пов’язаної з тяжким економічним станом у державі і завіряє що Міністерством інфраструктури України здійснюються  всі можливі заходи щодо  ліквідації заборгованості заробітної плати в дорожній галузі, забезпечення трудових колективів відповідними об’ємами робіт в жовтні – грудні 2014 року. 

З повагою,
Голова профспілки                    О. Т. Хмарний