22 жовтня 2014 року біля Кабінету Міністрів України проведено мітинг с питань заборгованості із заробітної  плати та виконаним роботам за 2011 – 2014 роки.
Заборгованість Уряду України підрядним організаціям за виконані роботи склала більш ніж 2,4 млрд. грн.
У присутності Голови Укравтодору (Підгайний С.Г.), голови Громадської ради при Укравтодорі (Костюченко Л.М.), представників підрядних організацій (Гавриленко В.Ф., Скоростецький М.О., Ольховий Ю.В., Сапаєв Б.С.) був складений Протокол, який передано до Кабінету Міністрів України.

Вимоги які передані до Уряду:
- Провести під головуванням Віце-прем’єр-міністраУкраїни, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Гройсмана В.Б. робочу зустріч з метою вирішення питання погашення заборгованості за виконані роботи за 2011 – 2014 роки в сумі 2,4 млрд. грн. за участю керівників Мінінфраструктури, Мінфіну, Укравтодору, Держказначейства, представника гражданської ради Укравтодору, Голови ЦК галузевої профспілки, представників підрядних організацій.
Для зняття напруги серед працівників трудових колективів, які знаходяться під стінами будинку Уряду дану зустріч провести до 18.00  30 жовтня 2014 року.
Учасників мітингу від повідомлено, що будуть вишукані гроші на першочергове погашення заборгованості на оплату праці та робіт у сумі 82 млн.грн.
30 жовтня 2014 року планується провести зустріч з Віце-прем’єр-міністром України, Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Гройсманом В.Б.з питань вирішення проблем дорожньої галузі та погашення заборгованості.