За поточний рік Полтавським обкомом профспілки (Первак М.М.) проведена значна робота по захисту прав та законних інтересів працівників галузі, направлено 12 звернень в різні інстанції, у тому числі до Президента України, щодо необхідності вирішення критичної ситуації у дорожній галузі, пов’язаної з погашенням заборгованості із виплати заробітної плати, режимом неповного робочого часу, проводились наради с облдержадміністрацією, профспілкові конференції, збори, правові консультації членів профспілки.

В той же час, частина працівників дорожніх організацій покладають вину за безлад у дорожній галузі на Профспілку або окремих її керівників.
До ЦК профспілки у листопаді надійшов лист від представників філії «Копилянська ДЕД» з критикою на дії керівника Полтавського Облавтодору та голову Полтавської обласної організації профспілки стосовно реформи в дорожній галузі і як наслідок скорочення працівників. У відповіді голови Полтавської обласної організації профспілки Первака М.М. на лист ініціативної групи філії «Копилянська ДЕД» було викладені аргументовані роз’яснення по кожній позиції звинувачення.
Аналіз діяльності об’єднаних профкомів, обкомів профспілки свідчать про недостатню роботу виборних профспілкових органів з членами профспілки. Позиція Профспілки з питань боротьби за погашення заборгованості із заробітної плати, недопущення масового звільнення дорожників не доводиться до членів профспілки. Значна частина профспілкових організацій не інформована про діяльність та адресу сайту Профспілки.
Обкомам, профкомам Профспілки необхідно терміново повернутися до виконання Постанови V пленуму ЦК профспілки від 15 травня 2014 р. №Пл-V-2

(дивись докладніше).