ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

19 травня 2016 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбувся семінар-нарада за участю членів обкомів Вінницької та Житомирської обласних організацій профспілки працівників автотранспорту та дорожнього господарства.

Учасники семінару обмінялися інформацією про роботу обкомів, заслухали голів первинних організацій, домовились про подальшу співпрацю.

Виступаючі зазначали, що проблеми, які існують в галузях – спільні, але особливу стурбованість викликає:

- зменшення членів профспілки за рахунок молоді, яка звільняється в пошуках більш високооплачуваної та перспективної роботи; 

- відсутність чіткої стратегії розвитку галузей як на державному так й на місцевих рівнях;

- зменшення довіри до профспілок, як організації, яка спроможна змінити ситуацію в галузях.

Дорогі друзі!
Цей рік став дуже складним для представників автотранспортної та дорожньої галузей. Урядові реформи у транспортній галузі не розпочалися, а в дорожній галузі не завершилися через відсутність фінансування.
Відсутність доступних кредитних ресурсів для оновлення рухомого складу, значна заборгованість держави перед перевізниками з компенсації втрат доходів від пільгових перевезень, неефективна тарифна політика, падіння обсягів перевезень пасажирів і вантажів в середньому на 40-45 відсотків зводить нанівець всі зусилля транспортників розвивати цей важливий сектор економіки.
Через відсутність фінансування у поточному році не розпочато ремонтно-будівельні роботи у дорожників. Вперше за останні десять років не ліквідовано аварійну ямковість за наслідками зими 2013-2014 років. При цьому  вже наближається осінньо-зимовий період 2014-2015 років, для підготовки якого необхідно відремонтувати техніку, здійснити закупівлю солі та піску. Підприємства дорожньої галузі практично позбавлені власних обігових коштів, не мають ресурсів на закупівлю пального та матеріалів.

17 жовтня у приміщенні актового залу Федерації профспілок Вінницької області, в рамках презентації стратегії "Україна-2020", відбулася зустріч профактиву області з віце-прем'єр-міністром України В.Б. Гройсманом.
На зустріч прибуло майже 300 представників профспілок з всієї області.
Від обкому профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства були присутні:
Смірнов В.В. - голова обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства;
Столярук І.Д. - голова об'єднаного профкому ДП "Вінницький облавтодор";
Повшедний М.П. - начальник ДП "Вінницький облавтодор";
Штейко Ю.В.  - заступник начальника служби "Укравтодор" у Вінницький області з фінасово-економічних питань.
Після проведення презентації стратегії, присутнім дозволили задати питання В.Б. Гройсману.
Питання від обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства було таким:
"На підприємствах у сфері управління "Укравтодор" заборгованість з виплати заробітної плати, податків та обов'язкових платежів складає більш ніж 150 млн.грн.

17 жовтня в приміщенні Федерації профспілок області відбудеться зустріч профактиву з віце прем'єр-міністром В.Гройсманом.

10 октября Винницу посетил Леонид Михайлович Костюченко (президент АсМАПа). На встречу с Л.М. Костюченко были приглашены перевозчики Винницкой области, представители общественных организаций, пресса.
В своём выступлении, Л.М. Костюченко, объявил собравшимся о желании принять участие во внеочередных парламентских выборах в Верховну Раду Украины в составе партии «Відродження», детально описал сегодняшнее катастрофическое состояние автотранспортной и дорожной отраслей, рассказал о стратегии развития транспортно-дорожного комплекса Украины, предлагаемой партией «Відродження», предложил всем, кому не безразлично будущее автодорожного комплекса Украины, поддержать партию «Відродження» на внеочередных выборах.
От имени присутствующих выступили:
Александр Слободянюк – председатель областной общественной организации  ”Асоціація перевізників”.
Александр Иванов – председатель областного избирательного штаба партии«Відродження».
Борис Василик – руководитель Жмеринского АТП.
Анатолий Барсак – руководитель Калиновского АТП, член регионального отделения АсМАП.
Виктор Стецький – председатель Вороновицкого сельского совета.
Все выступающие поддержали необходимость реформирования автодорожной отрасли и заявили о готовности поддержать партию «Відродження» на внеочередных выборах.
Также, А. Слободянюк и Б.Василик выступили с предложениями организовать агитационную компанию в районах с целью донести предвыборную программу партии до всех автотранспортников Винницкой области.