ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

Нещодавно обком профспілки автомобілістів та дорожників, згідно з планом роботи, провів у Будинку спілок семінар-навчання голів первинних профорганізацій, серед яких були й новообрані профлідери.

Відкриваючи захід, голова обкому А.Берчук розповів присутнім про актуальні напрямки діяльності профспілки по забезпеченню зайнятості працюючих та збереженню робочих місць, підвищенню заработної плати, забезпечення охорони праці та підвищенню дієвості колективно-договорних відносин.

Цікавим був виступ головного спеціаліста облпрофоб’єднання Ж.Шляхової, яка висвітлила питання соціально-трудових відносин (прийняття нового Трудового кодексу, соціального страхування, субсидій та ін.).

Під час навчання розглядалось також питання організаційної, фінансової, інформаційної (зокрема, щодо передплати профвидань) роботи.

В січні місяці, враховуючи суттєве скорочення кількості робочих днів (новорічні і різдвяні свята), всі зусилля працівників апарату обкому профспілки були зосереджені, окрім повсякденної роботи, на зібранні і опрацюванні річних звітів ППО.
В результаті копіткої праці вдалось зібрати і опрацювати статистичні і фінансові звіти усіх 47 ППО, що входять до складу обкому профспілки. Незважаючи на брак часу, підсумкові звіти (об’єднанню профспілок і ЦК профспілки) надані своєчасно, без особливих зауважень.
Реагуючи на численні звернення трудових колективів автотранспортних компаній, в т.ч. і тих, що поки ще не мають профорганізацій, обком профспілки традиційно очолив роботу з пошуку шляхів щодо зменшення збитковості від перевезень пасажирів на міських маршрутах за тарифами, що не відповідають катастрофічному зростанню вартості складових перевезень.

Як і в попередні роки, Президія ОК профспілки своєчасно створила оргкомітет з представників всіх громадських організацій транспортників і дорожників області. Традиційно оргкомітет очолює голова обкому профспілки.
На обласному рівні заходи проводились в 3 етапи.
I етап.
16-18 жовтня у спорткомплексі Придніпровської академії будівництва та архітектури (вул. Чернишевського, 24) при підтримці УТС, АСМАП проходив VIII-й Міжнародний турнір з волейболу.
В турнірі прийняли участь 8 чоловічих і 8 жіночих команд з Дніпропетровська, Запоріжжя, Кривого Рогу, Полтави, Мелітополя, Києва, Сум, Одеси. Серед чоловічих команд перемогла команда «Транспортник», сформована на базі АТП-32 м. Дніпропетровськ, друге місце посіла команда Запоріжжя, третє – Кривого Рогу. Серед жіночих команд перемогу отримала команда «Спартак» (м. Дніпропетровськ). Друге місце за киянками, третє – Мелітополь.
В церемонії відкриття турніру і нагородженні переможців приймав участь Президент УТС Л.М. Костюченко.