18 жовтня 2016 року відбувся II пленум Донецького обкому профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України.

На засіданні пленуму було розглянуто декілька питань, одне з основних, це - захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників галузей через колективні договори і галузеві угоди.

Учасники пленуму відмітили, що в умовах проведення на території Донецькій області, вже третій рік, антитерористичної операції, у т.ч. із бойовими діями, обласним комітетом були прийнято ряд заходів, направлених на виділення урядом коштів, у поточному році та передбачити у Державному бюджеті на 2017 рік, у повному розмірі і з безперебійним надходженням підприємствам дорожнього господарства області, для проведення робіт з  будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування, створення Державного дорожнього фонду, урегулювання питань виплати перевізникам компенсації за перевезення пільгової категорії громадян та інше.

Від вирішення цих актуальних питань, безпосередньо впливаючих на фінансовий стан підприємств автомобільного транспорту та шляхового господарства, залежить наповненість, та головне - виконання зобов’язань колективних договорів і галузевих угод, а, відповідно, і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Дії обкому профспілки були спільними з діями галузевої Профспілки.

Роботу обкому профспілки було визнано задовільною.

Були також визначені завдання для обкому профспілки та первинок, по подальшому проведенню роботи із захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників.

З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників підприємств автомобільного транспорту та шляхового господарства області, напередодні  професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, президією обкому профспілки було організовано і проведено фотоконкурс «ЛЮДИНА ПРАЦІ». У конкурсі прийняли участь учасники майже із усіх первинних профспілкових організацій.

Переможці фотоконкурсу, на засіданні пленуму, були нагороджені моральними і матеріальними видами винагороди.

Також нагороди отримали члени профспілки за плідну сумісну діяльність з профспілкою, розрішення  соціально-економічних питань працівників, вклад у справу розвитку профспілкового руху по захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.