КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

22 червня 2016 року автопідприємства Київської області, які забезпечують внутрішньообласне транспортне сполучення Київщини, вийшли на акцію протесту проти свавілля та беззаконня в сфері автоперевезень. 

Легальні перевізники, які чесно виграли конкурс на право перевезення пасажирів Київщини, були обурені фактом створення ДП «Державна транспортна компанія», яке фактично стало б «дахом» для роботи нелегальних перевізників та нівілювало б сенс проведення конкурсів, і вимагали:

- зупинити корупційні схеми;

- припинити рейдерське захоплення ринку перевезень в Київській області;

- захистити професійні інтереси та ділову репутацію автоперевізників Київщини.

В мирній акції взяли участь близько 300 працівників на більш ніж 100 автобусах з різних автопідприємств Київської області.

О 8.10 до мітигуючих вийшов Голова державної адміністрації Київської області Мельничук М.Д. В результаті перемовин з учасниками акції було вирішено:

1. Ліквідувати Державне підприємтсво «Державна транспортна компанія».

2. Утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи - Державного підприємтсва «Державна транспортна компанія».

3. За результатами роботи комісії провести 01 липня 2016 року робочу нараду з Асоціацією «Автоперевізники Київщини» з метою вироблення пропозицій щодо упорядкування та покращення перевезень в Київській області.

Шановний Андріє Васильовичу!

Президія Київського обкому профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства звертається до Вас з проханням розглянути питання щодо фінансування лікувально-реабілітаційного центра ім.В.Т.Гуца, розташованого за адресою: Київська область, с.Капітанівка, на 2016 рік та послідуючі роки, які необхідні для компенсації витрат на лікування дорожників-чорнобильців, відповідно до Закону України «Про статус, соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії».

Звертаємось з великою надією відновити справедливість для дорожників - учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, т.я. рішенням Укравтодору ЛРЦ ім.В.Т.Гуца було збудовано в 1997 році силами дорожніх організацій галузі за рахунок власних коштів.

Центр став одним із кращих закладів по якості медичних послуг, обстеженню та лікуванню чорнобильців, був укомплектовний сучасним обладнанням, втсокопрофесійним медичним персоналом. Центр має ліцензію МОЗ України на медичну практику та акредитаційний сертифікат від Головної акредитаційної комісії МОЗ України на вищу категорію. Паралельно за участю громадскості був проведений великий обсяг робіт по навколишньому благоустрою ЛРЦ, озелененню, зовнішньоиму освітленні території тощо.

На цей час налічується 1,5 тис. дорожників-чорнобильців, і вони своєю працею заслужили увагу та турботу України. У всіх великі проблеми зі здоров’ям, їм потрібне професійне лікування в умовах, котрі ми створили своєю особистою працею у нашому Лікувально-реабілітаційному центрі ім.В.Т.Гуца.

Зважаючи на  зазначене, просимо Вас, шановний Андрію Васильовичу, позитивно розглянути це питання для наших ветеранів-чорнобильців дорожнього комплексу України.

26 листопада Київська обласна організація профспілки, на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму, провела нараду-навчання для вперше обраних голів первинних профспілкових організацій області.

Семінар-навчання привітальним словом відкрив голова Київського обкому профспілки Осіпов Юрій Олексійович, поздоровивши всіх присутніх голів профкомів з обранням та побажавши плідної спільної праці по захисту законних прав працівників наших підприємств.

У порядку денному були питання, що найчастіше виникають у практичній діяльності голови первинної профспілкової організації.

Викладачі Академії прочитали лекції: Шкляренко Ірина Олександрівна - «Про колективні договори та угоди» і Курганська Оксана Юріївна «Про діловодство у первинній профспілковій організації» та надала Методичні рекомендації з питань діловодства.

З питання використання коштів неприбутковими організаціями та  про звітність первинної профспілкової організації доповіла бухгалтер Київського обкому Коротченко Вікторія Вікторівна, а з питань ведення бухгалтерського обліку в первинній профспілковій організації – скарбник ОППО ДП «Київський облдорупр», голова ревізійної комісії Київського обкому Муцька Світлана Василівна. 

03 серпня 2015 року пішов з життя колишній голова Київського обкому профспілки Мащенко Анатолій Володимирович.

Київська обласна організація профспілка просить надати посильну матеріальну допомогу сім’ї Мащенка А.В. на покриття витрат, повязаних з похованням.

Матеріальну допомогу перераховувати на реквізити:

ЄДРПОУ 01038507 р/р 26005000031899 МФО 300023, ПАТ «Украсоцбанк».

З повагою,

Голова Київської обласної організації профспілки Ю.О.Осіпов

Шановні колеги!

Довожу до Вашого відома про стан справ щодо передачі у комунальну власність КМДЛ ДП ЛРЦ ім.В.Т.Гуца, розташованого в с.Капітанівка Київської області.

На підставі Закону України «Про державний бюджет України» на 2015 рік від 28 грудня 2014 року, №80-VIII, стаття 28, додаток №10, передписуе КМУ до 01 січня 2015р. забезпечити передачу в установленому порядку закладів, установ, організацій для  надання їм фінансової підтримки з місцевих бюджетів.

У зв'язку з цим Рішенням, головою громадської Ради Укравтодору Л.М.Костюченком та головою ЦК галузевої профспілки Хмарним О.Т. за підписами 30-ти ветеранів-дорожників України був направлений лист на ім'я Прем'ер-Міністра України Яценюка А.II. з проханням розглянути питання фінансування ЛРЦ ім.В.Т.Гуца у 2015 році та у послідуючі роки на рівні 8 млн. грн. щорічно, які необхідні для компенсації витрат і лікування дорожників-чорнобильців відповідно до Закону України «Про статус, соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії».

Відповідь на наш лист надійшла від заступника Міністра соціальної політики-Керівника апарату В.Іванкевича від 26.03.2015р. про те, що порушене в ньому питання не належить до компетенції Мінсоцполітики та направлено на розгляд Укравтодору.

21 травня 2015 року мною був направлений лист №21 в.о. директора Департаменту охорони здоров'я КМДЛ Арешкович Л.О. з проханням прийняти мене з питання відпочинку та лікування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Прийняла мене Зборонівська Г.А., яка розповіла про перерахування коштів на заробітну плату працівникам ДП ЛРЦ ім.В.Т.Гуца, про розробку необхідних документів і про дорожників-ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які будуть оздоровлюватись і відпочивати як і раніше.

Проте, станом на 17.06.2015р. офіційної відповіді на наш лист не надійшло.

З повагою,

Голова Київського обкому профспілки Ю.О.Осіпов

10 березня поточного року пройшла IV обласна звітно-виборча конференція фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», в якій прийняли участь представники Київського обкому профспілки.
В звітній доповіді було зазначено, що кількість трудових колективів, в яких проводяться різні форми фізкультурно-оздоровчої роботи зросла з 174 в 2010 році до 188 в 2014 році, що становить близько 11 тис. чоловік.
На сьогодні в обласній організації працюють дитячо-юнацькі спортивні школи з 12  видів спорту, у яких займається більше 500 дітей у різних регіонах області.
Київську обласну організацію ФСТ «Спартак» на Олімпійських Іграх у Лондоні представляли 4 спортсмени.
Головою Київської обласної організації ФСТ «Спартак» було обрано Жирного Миколу Михайловича.
Членські організації Київської обласної організації профспілки регулярно приймали участь у заходах ФСТ «Спартак». У 2011 проводилась Спартакіада (м.Обухів) серед філій ДП «Київський облдорупр». Були визначені переможці Спартакіади, нагородження провів заступник голови Київської облдержадміністрації Максименко В.М. У Спартакіаді взяло участь понад 600 учасників.