ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

12 жовтня 2016 року на полігоні автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, яке цього року відзначатиметься в Україні 30 жовтня, пройшов черговий, десятий огляд-конкурс професійної майстерності серед водіїв автобусів автотранспортних підприємств Львівщини. Цей конкурс, започаткований у  2007 році обласною організацією галузевої профспілки, Асоціацією автомобільних перевізників «Укравтотранс-Львів» та філією «Львівський державний обласний навчально-курсовий комбінат» з метою популяризації такої нелегкої, але почесної професії водія громадського автотранспорту.

Фінальні змагання проходили у два етапи: перший – перевірка знань Правил дорожнього руху, де кожний представник команди (склад команди – 2 учасники)  впродовж 20 хвилин мав дати правильні відповіді на 20 питань.

На другому етапі учасники демонстрували практичні навики керування транспортним засобом з обов’язковим виконанням 8-ми контрольних вправ.          

У цьогорічних змаганнях участь взяли команди 7-ми автопідприємств області, які в надзвичайно складних погодних умовах продемонстрували високу професійну майстерність.           

За результатами перевірки знань Правил дорожнього руху призові місця вибороли:

-          І місцеЛОЗИНСЬКИЙ Тарас Іванович (ПАТ «Львівське АТП-14630») – 400 балів;

-          ІІ місцеЛИХАЧ Роман Миронович (ПрАТ «Радехівське АТП-14629») – 340 балів;

-          ІІІ місце – ЛИТВИН Андрій Степанович (ПрАТ «Радехівське АТП-14629») – 320 балів.

Всі призери першого етапу були нагороджені почесними грамотами.

Кращою на другому етапі змагань була команда ТзОВ «Фіакр-Львів».

За результатами виступів у двох етапах змагань в особистому заліку (із врученням грамоти, пам’ятної медалі та цінного подарунку) переможцями стали:

-          І місцеЛОЗИНСЬКИЙ Тарас Іванович (ПАТ «Львівське АТП-14630») – 830 балів;

-          ІІ місце – ЛИХАЧ Роман Миронович (ПрАТ «Радехівське АТП-14629») – 800 балів;

           -          ІІІ місце – ЛИТВИН Андрій Степанович (ПрАТ «Радехівське АТП-14629» – 750 балів;

У загальнокомандному заліку (із врученням дипломів та кубків командам-призерам) місця серед учасниками конкурсу розподілись наступним чином:

І місце – команда ПрАТ «Радехівське АТП-14629» - 1550 балів;

ІІ місце – команда ПАТ «Львівське АТП-14630» - 1540 балів;

ІІІ місце – команда ТзОВ «Самбірське АТП-14608» - 1440 балів.

ІV місце – команда ТзОВ «Фіакр-Львів» -1410 балів;

V місце – команда ТзДВ «Червоноградське АТП-14628» - 1410 балів;

VI місце – команда ТзОВ «Міра і К» - 1405 балів;

            VII місце – команда КАТП № 1 м. Львова - 1250 балів.

Наймолодший і найстарший учасники змагань, а ними виявились відповідно КАЙДРОВИЧ Василь Богданович – 1988 р. н. (комунальне АТП № 1 м. Львова) та ЛИХАЧ Роман Миронович – 1963 р. н. (ПрАТ «Радехівське АТП-14629»), були нагороджені заохочувальними грамотами.

 

            Член оргкомітету огляду-конкурсу

Іван Безсмольний

20 вересня 2016 року відбувся черговий семінар-навчання профспілкового активу автотранспортних і дорожніх підприємств та організацій Львівщини з розглядом питання: «Про забезпечення фінансової діяльності первинних профспілкових організацій в умовах змін до Податкового кодексу України». Доповідачем з даного питання була головний бухгалтер обласної організації профспілки Шендрик Тетяна Михайлівна.

На семінарі були також розглянуті:

-         Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки;

-         рекомендації профспілковим організаціям щодо дій у зв’язку зі змінами до Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій;

-         проект запропонованих Міністерством інфраструктури України змін до нормативно-правових актів щодо лібералізації та дерегуляції ринку міжобласних, міжміських та приміських регулярних автобусних перевезень;

-         поточна ситуація в трудових колективах автотранспортних і дорожніх підприємств та завдання профспілкових організацій;

-         план заходів обласної організації профспілки по відзначенню професійного свята;

-         питання оздоровлення працівників ДП «Львівський облавтодор» та ряд інших питань діяльності галузевої профспілки.

Обласним комітетом профспілки напрацьовані і надіслані всім членським організаціям Методичні рекомендації з питань фінансової роботи первинних профспілкових організацій.

 Іван Безсмольний

1-2 червня 2016 року, згідно з планом роботи обласного комітету профспілки, відбувся дводенний виїзний семінар за участю профспілкового активу. 

В м. Луцьку керівники профспілкових організацій автомобілістів і дорожників Львівщини  зустрілися з керівництвом ДП «Волинський облавтодор» та об’єднаної профспілкової організації. Перед учасниками семінару виступив голова Волинської об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Тимощук Леонід Олексійович та директор ДП  «Волинський облавтодор» Зіньков Олександр Віталійович. Учасники семінару поставили виступаючим чимало запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Відбувся кількагодинний обмін думками щодо ситуації в дорожній галузі та шляхів виходу з глибокої кризи, завдань профспілкових організацій для мінімізації негативних наслідків оптимізації підприємств та багаторічної непрофесійної реформи. Леонід Олексійович Тимощук поділився досвідом підготовки та проведення масових акцій протесту, які дорожники Волині здійснили у 2015 році на захист своїх законних прав щодо своєчасної виплати заробітної плати.

Продовження семінару відбулося в конференц-залі бази відпочинку ОК «Чайка» Рівненської філії ПАТ «Укртелеком», де учасники семінару обговорили матеріали VII з’їзду ФПУ, зокрема  заходи щодо реалізації Стратегії діяльності Федерації профспілок України на 2016-2021 роки «Європейський вибір»; план дій профспілок щодо захисту населення в умовах зростання цін на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги; питання дитячого оздоровлення влітку поточного року, а також інші питання діяльності галузевої профспілки.  

Як і було передбачено культурно-пізнавальною програмою семінару, його учасники здійснили екскурсії до Луцького замку та Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» в селі Пляшева Рівненської області.   

За чудові враження від семінару всі його учасники висловлюють слова особливої вдячності Леоніду Олексійовичу Тимощуку. 

Іван Безсмольний

25 травня 2016 року відбулося передбачене планом роботи чергове засідання президії Львівського обласного комітету профспілки, до порядку денного якого було внесено наступні питання:

1. Про дотримання вимог чинного законодавства та колективних договорів щодо оплати праці, а також забезпечення профспілковими організаціями громадського контролю за дисципліною праці в трудових колективах КАТП № 1 м. Львова, ТзОВ «Фіакр-Львів», ТзДВ «ШРБУ-65» та обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів.

2. Про заходи щодо реалізації Стратегії діяльності Федерації профспілок України на 2016-2021 роки «Європейський вибір».

3. Підсумки щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу первинну

    профорганізацію та кращого профспілкового лідера.

4. Про розробку Положення про страйковий фонд обласної організації профспілки. 

5. Про проведення виїзного семінару в «Осередку Просвіти».

6. Про виконання рішень попередніх засідань президії та заходів, 

    передбачених планом роботи на 2016 рік.

7. Про створення обласного екскурсійного-туристичного клубу вихідного дня.

8. Різне.

По першому питанню порядку денного після тривалого обговорення була прийнята відповідна постанова.

По всіх інших питаннях прийняті протокольні рішення, членам президії дані відповідні доручення.

Іван Безсмольний

 

20 квітня 2016 року голова Львівської обласної ради Ганущин О. О., голова Львівської обласної державної адміністрації Синютка О. М. та голова Львівської обласної організації галузевої профспілки Кривенко Ю. А. підписали Меморандум про впорядкування перевезень пільгових категорій громадян на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування у Львівській області. Меморандум відкритий до підписання усіма автомобільними перевізниками області, які погоджуються з виконанням зобов’язань, викладених у ньому. 

19 квітня 2016 року відбувся ІІ пленум Львівського обласного комітету профспілки з порядком денним:  

1. Про завдання обласної та первинних організацій по виконанню рішень VI з’їзду галузевої профспілки та VII з’їзду Федерації профспілок України.

Доповідач: Кривенко Ю. А. – голова обласної організації профспілки.

2. Про діяльність обласного комітету профспілки за період з вересня 2015 року по квітень 2016 року.

Доповідач: Безсмольний І. М. – заступник голови обласної організації  профспілки.

За підсумками обговорення першого питання учасники пленуму прийняли відповідну постанову.

29 березня 2016 року голова обласного страйкового комітету Юрій Кривенко виступив на сесії обласної ради, де озвучив перед депутатами вимоги автомобілістів області у зв’язку з відсутністю державного фінансування пільгових перевезень.

Відразу після виступу голова обласної ради Ганущин О. О. та голова обласної адміністрації Синютка О. М. дали відповідні доручення щодо проведення 30 березня ц. р. наради за участю всіх зацікавлених сторін. Така нарада відбулася. Представники перевізників та обласної організації профспілки запропонували учасникам наради проект Меморандуму (текст додається). Депутати обласної ради та керівництво облдержадміністрації попросили сім днів для ознайомлення зі змістом Меморандуму. Наступна нарада, на якій представники перевізників та обласної організації профспілки вимагатимуть підписання Меморандуму, відбудеться 6 квітня ц. р. 

Іван Безсмольний

 

24 березня 2016 року відбулося засідання Ради Львівського обласного страйкового комітету, на якому розглядалося ситуація із пільговими перевезеннями в області в умовах відсутності бюджетних субвенцій. 

Члени Ради підготували листи-звернення до голови Львівського обласної ради Ганущина О.О. та голови обласної держадміністрації Синютки О.М. з відповідними вимогами (тексти звернень додаються).

Голова страйкому, голова обласної організації профспілки Ю.Кривенко в той же день виступив на засіданні Громадської ради при обласній держадміністрації, де озвучив позицію трудових колективів автомобілістів та звернувся за підтримкою до керівництва Громадської ради.

29 березня 2016 року відбудеться чергове засідання обласної ради, на якому планується виступ представника страйкому по даному питанню.

Іван Безсмольний

10 лютого 2016 року відбулося розширене засідання профкому об’єднаної профспілкової організації працівників ДП «Львівський облавтодор» з розглядом питання «Про ситуацію, яка склалась в колективі підприємства, у зв’язку з черговим етапом оптимізації». 

На засідання профкому були запрошені і взяли в ньому участь директор підприємства Сліпецький А. С. та начальники всіх філій облавтодору.

Дане питання було винесене на розгляд профкому у зв’язку тим, що 1 березня ц. р. ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» видало наказ № 32 «Про припинення (реорганізацію) філій ДП «Львівський облавтодор». Даним наказом передбачається припинення діяльності 7-ми філій. Окрім того, під шаленим тиском обласної влади керівництво підприємства підготувало на затвердження ПАТ ДАК проект штатного розпису, згідно якого передбачається скорочення чисельності майже 185 працюючих. Відповідні накази по підприємству були видані 2 березня ц. р. На захист інтересів працівників облавтодору президія профкому об’єднаної профспілкової організації звернулася до керівництва обласної держадміністрації, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та галузевої Профспілки. 

Як засвідчила практика попередніх етапів оптимізації, об’єднання філій жодного позитивного результату не принесло – ні збільшення фінансування, ні забезпечення повної зайнятості, ні зростання заробітної плати. Навпаки, зросли адміністративно-господарські витрати, ускладнились оперативне керівництво виробничими підрозділами та стосунки з органами місцевого самоврядування.   

Керівництво підприємства повністю поділяє позицію профспілкової сторони, але змушене виконувати розпорядження, які важко назвати виваженими і фаховими. Ситуація в більшості колективів філій критична. Якщо запланований процес оптимізації відбудеться –припинять свою діяльність 7 первинних профспілкових організацій.

Реформи, які справді потрібні галузі, мають робити фахівці і не випадкові, тимчасові на своїх посадах люди. Дорожню галузь протягом останніх років ведуть до банкрутства. Якщо цей згубний процес не зупинити, будуть втрачені ще тисячі робочих місць, а без засобів до існування залишаться тисячі висококваліфікованих працівників, які змушені будуть шукати заробітку закордоном. 

Юрій Кривенко

 

17 лютого 2016 року відбувся черговий семінар-навчання профспілкового активу первинних профспілкових організації. Основне питання, яке розглядалося на семінарі, стосувалося завдань профспілкових комітетів членських організацій по забезпеченню громадського контролю за дотриманням чинного законодавства про працю в трудових колективах автотранспортних і дорожніх підприємств області.

В роботі семінару взяла участю і виступила перед його учасниками начальник відділу Головного управління Держпраці у Львівській області Лісна Любов Степанівна. 

На семінарі також обговорювались питання:

- про результати засідання президії обласного комітету профспілки 12 січня ц. р., президії ЦК профспілки 28 січня ц. р. та Ради Об’єднання профспілок Львівщини 16 лютого ц. р.;

- про поточну ситуацію в автотранспортних і дорожніх підприємствах області;

- про підсумки річної звітності первинних профспілкових організацій;

- про організацію колдоговірної кампанії 2016 року;

- про план роботи обласного комітету профспілки на 2016 рік.  

Заступник голови обласної організації Іван Безсмольний

29 січня 2016 року відбулася конференція представників трудових колективів підприємств автомобільного транспорту та автостанційного обслуговування, які надають послуги у сфері пасажирських автоперевезень в м.Львові та у Львівській області з розглядом питання «Пільгові перевезення автомобільним транспортом загального користування у 2016 році». 

Від трудових колективів учасниками конференції були керівники підприємств та голови профспілкових організації, приватні підприємці.

До участі в роботі конференції офіційними листами, підписаними головою обласної організації профспілки Кривенком Ю.А. та головою обласного відділення ВГО «ВААП» Велійкою І.Б., були запрошені голова Львівської обласної ради Ганущин О.О., голова обласної державної адміністрації Синютка О.М. та міський голова м. Львова Садовий А.І.

В роботі конференції взяли участь і виступили перед її учасниками начальник відділу транспорту Департаменту розвитку інфраструктури та дорожнього господарства обласної держадміністрації Лучинин Р.М., заступник начальника Управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Собенко І. С., голова громадської Ради при обласній держадміністрації Середа С. В., керівники автопідприємств, представники громадських організацій, фізичні особи-підприємці.

За результатами майже трьохгодинного обговорення питання денного учасники конференції прийняли Рішення (додається).

2 лютого ц.р. вищезгаданим керівникам області та м.Львова були скеровані відповідні листи, додатком до яких було Рішення конференції про обмеження з 8 лютого ц.р. пільгових перевезень як у м.Львові, так і в області.

Іван Безсмольний

12 січня 2016 року відбулося засідання президії обласного комітету профспілки, на якому, серед основних, були розглянуті наступні питання:

1. Про критичну ситуацію, яка склалась в трудовому колективі Львівської філії «Західдіпрошлях», та шляхи її вирішення.

2. Про підсумки фізкультурної діяльності обласної організації профспілки за 2015 рік та завдання на 2016 рік.

3. Про план роботи обласного комітету профспілки на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Положення про обласний огляд-конкурс «Кращий роботодавець року».

5. Про репрезентативність обласної організації профспілки.

Для розгляду першого питання на засідання президії були запрошені керівник філії «Західдіпрошлях» Кречківський М. Й. та голова профспілкової організації Дяків М. М. Після тривалого обговорення ситуації, яка склалась в трудовому колективі,  члени президії ухвалили рішення про звернення до керівництва ДП «Укрдіпродор» на підтримку дій профспілкового комітету філії щодо звільнення із займаної посади директора філії Кречківського М. Й. за численні порушення трудового законодавства України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та колективного договору, зокрема щодо вирішення питання зайнятості, змін умов праці, своєчасної виплати заробітної плати, проведення спільних консультацій з профкомом, як представником інтересів трудового колективу при вирішенні соціально важливих питань.

За підсумками фізкультурної діяльності обласної організації профспілки була прийнята відповідна постанова. Обговорений і затверджений план роботи обкому профспілки на 2016 рік, запропоновані для вивчення членами президії зміни до Положення про щорічний обласний огляд-конкурс «Кращий роботодавець року» серед керівників автотранспортних підприємств області.

Голова обласної організації профспілки Кривенко Ю. А. повідомив членів президії, що завдяки наполегливій тривалій роботі керівників первинних профспілкових організацій по проведенню держаної реєстрації членських організацій, 21 грудня 2015 року рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення за № 001/15-13-П Львівську обласну організацію профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні з врученням відповідного Свідоцтва.  

Заступник голови обласної організації Іван Безсмольний

8 грудня 2015 року обласний комітет галузевої профспілки провів черговий, підсумковий у цьому році, семінар-навчання керівників та заступників керівників первинних профспілкових організацій автотранспортних і дорожніх підприємств області в «Осередку Просвіти».  

У програмі семінару був передбачений тренінг на тему: «Формування профспілкового лідера: вчимося спілкуватися та переконувати слухача». Тренінг провів Гончаренко Сергій Борисович – кандидат філологічних наук, професор, президент Фонду «Junior Achievement of Ukraine Charitable Foundation».

З інформацією про діяльність обласного комітету профспілки у 2015 році виступив голова обласної організації Кривенко Ю. А. Зокрема, він зазначив, що завдяки активній роботі первинних профорганізацій протягом останніх двох років щодо проведення державної реєстрації, обласна організація профспілки 23 листопада ц. р. змогла подати до відділення Національної служби посередництва і примирення у Львівській області необхідний пакет документів для отримання свідоцтва про свою репрезентативність. 

Своїми враженнями від Всеукраїнських зборів керівників первинних профспілкових організацій, які відбулися 30 листопада ц. р. в м. Києві, поділився їхній учасник, голова профспілкової організації філії «Стрийська ДЕД» Мороз Іван Михайлович.

Серед інших питань, які розглядались на семінарі, були вимоги автомобілістів до Міністерства інфраструктури та Кабінету Міністрів України, ситуація в дорожній галузі, обговорення проекту плану роботи обласного комітету профспілки на 2016 рік, передплата профспілкових видань на наступний рік, а також форми і терміни надання профспілкової звітності за 2015 рік.

Іван Безсмольний

3 листопада 2015 року відбулися збори представників трудових колективів підприємств та організацій автомобільної галузі, профільних громадських організацій, організації роботодавців автомобільного транспорту, обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, на яких був створений обласний страйковий комітет. Члени страйкового комітету обрали керівний склад комітету, а також ухвалили рішення, яким, зокрема, визначили терміни щодо надання від трудових колективів пропозицій стосовно вимог до органів обласної влади та місцевого самоврядування з питань, які найбільше турбують автомобілістів Львівщини.

Голова обласної організації галузевої профспілки Ю. Кривенко у своєму виступі акцентував увагу керівників тих підприємств, де відсутні профспілкові організації, на необхідність їх створення у найкоротші терміни. Адже обласна організація профспілки може представляти та відстоювати інтереси лише тих трудових колективів, де діють первинні профспілкові організації галузевої профспілки.

Іван Безсмольний

20 березня 2015 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося спільне засідання підкомітету з питань автомобільного транспорту комітету з питань транспорту Верховної Ради України, обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, організації роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс», ВГО «ВААП», обласної організації галузевої Профспілки та керівників автотранспортних підприємств області.
До порядку денного засідання були внесені наступні питання:
1. Про проблемні питання в галузі пасажирського автомобільного транспорту та шляхи їх вирішення.
2. Тарифна політика в сфері пасажирських перевезень.
3. Перевезення пільгових категорій громадян у Львівській області.

16 лютого 2015 року відбувся VI пленум обласного комітету галузевої профспілки, до порядку денного якого були внесені наступні питання:
1. Про проведення звітів і виборів у первинних та об’єднаній профспілкових організаціях, а також обласної звітно-виборної конференції у 2015 році.
2. Про стан культурно-масової, просвітницької й фізкультурно-оздоровчої роботи в трудових колективах галузей та завдання профспілкових комітетів щодо його покращення.
3. Про виконання кошторису обласної організації профспілки за 2014 рік і затвердження кошторису на 2015 рік.
4. Затвердження Положення про первинну профспілкову організацію.
5. Про діяльність обласного комітету профспілки за період з травня 2014 року по лютий 2015 року.
В роботі пленуму взяла участь і виступила завідувач відділом культурно-просвітницької роботи Об’єднання профспілок Львівщини Акімова Лариса Миколаївна.
З перших трьох питань порядку денного були прийняті відповідні постанови, які надіслані всім членських організаціям.

Юрій Кривенко

18 листопада 2014 року відбулося засідання президії Львівського обласного комітету профспілки, на якому розглядалися як організаційні питання, так і питання поточної діяльності обласної та первинних організацій профспілки.
Так, президія ухвалила рішення скликати VI пленуму обласного комітету профспілки 17 лютого 2015 року, а також вирішила рекомендувати пленуму скликати обласну звітно-виборну конференцію 22 вересня 2015 року.

11 листопада ц. р. відбувся черговий, 318-й за рахунком, семінар-навчання в «Осередку Просвіти» за участю профспілкового активу первинних та об’єднаної профспілкових організацій автотранспортних і дорожніх підприємств області.
Перед учасниками семінару виступив правовий інспектор відділу соціально-економічного захисту Об’єднання профспілок Львівщини Сирко Йосип Йосипович по питанню «Про зміни у законодавстві щодо порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».
Всі учасники семінару отримали довідково-рекомендаційні матеріали з даного питання.

В трудових колективах автомобілістів і дорожників Львівщини вже доброю традицією стало проведення напередодні професійного свята ряду масових заходів.
Так, 15 жовтня 2014 року на полігоні автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» пройшов VIII огляд-конкурс професійної майстерності серед водіїв автобусів автотранспортних підприємств області. Співорганізаторами конкурсу є обласна організація роботодавців «Укравтотранс-Львів», обласна організація галузевої профспілки та державний обласний навчально-курсовий комбінат (тепер –філія). Конкурс проводиться щорічно, в першій половині жовтня. Положенням про огляд-конкурс передбачено його проведення у два тури: перший – на рівні автотранспортних підприємств, а другий – фінальні змагання на обласному рівні. Фінальні змагання проходять у два етапи: теоретичний – перевірка знань Правил дорожнього руху, та практичний – керування автобусом з виконанням 8-ми обов’язкових вправ за регламентований відрізок часу. Змагання особисто-командні. Від кожного підприємства команда складається з двох кращих водіїв. Для переможців та двох призерів організаторами передбачені нагороди: в особистому заліку – Почесна грамота, пам’ятна медаль та цінний подарунок; в командному заліку – диплом та кубок.

6 жовтня 2014 року відбулися збори представників трудових колективів філій та апарату ДП "Львівський облавтодор" за участю керівництва підприємства, Служби автомобільних доріг у Львівській області та обласної організації профспілки. Підставою для скликання зборів стала затримка у перерахуванні коштів філією КБ "Фінансова ініціатива" в сумі 2 850 234,31 грн. для виплати заробітної плати працівникам підприємства за травень-червень, яка виникла з вини певних посадових осіб Служби автодоріг області. Учасники зборів схвалили Звернення, яке того ж дня було надіслано керівникам Деражвної агенції автомобільних доріг України Підгайному С. Г. та голові ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" Пронику О. Р. Оскільки Звернення не принесло очікуваного оперативного вирішення проблеми, 8 жовтня ц. р. за дорученням трудового колективу облавтодору та президії обласного комітету профспілки голова обласної організації звернувся до Прем'єр-міністра України Яценюка А. П. з проханням через Мінфін або Національний банк вплинути на ПАТ КБ "Фінансова ініціатива" і змусити його виплатити кошти на зарплату працівників за травень-червень 2014 року.

Юрій Кривенко.