ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

№ 31                                                                                «06» листопада 2014 року

Голові Профспілки працівників
автомобільного транспорту та
шляхового господарства України
Хмарному О.Т.

На лист ініціативної групи філії «Копилянська ДЕД» ДП «Полтавський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» повідомляю наступне:
«1. Все що стосуеться реорганізації вона проводиться керівництвом облавтодору, по вказівці начальника служби автодоріг в полтавській області, без консультацій з фахівцямі, профспілками та під грифом повної секретності».
Відповідно до пункту 3.8. Статуту ДП «Полтавський облавтодор» філії підприємства створюються, реорганізуються та ліквідуються засновником – ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» - за пропозицією підприємства і діють на підставі положень, затверджених підприємством і погоджених засновником.
Таким чином, проведення реорганізації філій юридично неможливе на рівні директора ДП «Полтавський облавтодор» та начальника САД у Полтавській області без відповідного наказу ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України». Крім того, начальник САД у Полтавській області не наділений правом прийняття рішень у питаннях структури ДП «Полтавський облавтодор» та кількості філій підприємства, але при цьому він має право на внесення пропозицій, які розробляються із залученням спеціалістів. Так, зокрема, згідно листа ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» від 21.03.2014 року за вих. № 1/8-10/543 з метою підвищення ефективності роботи дорожніх підприємств в умовах обмеженого фінансування директорів дочірніх підприємств зобов’язано опрацювати спільно з регіональними службами автомобільних доріг питання оптимізації структури дочірніх підприємств та підпорядкованих ним філій, з урахуванням скорочення на 20-25% загальної чисельності працівників (особливу увагу звернути на скорочення чисельності керівного складу та інженерно-технічних працівників).

від 23 жовтня 2014 року


Шановний Олеже Тимофійовичу!


На даний час, в зв'язку з постійною затримкою виплати заробітної плати більше трьох місяців, працюючі стали бомжами, терпіння закінчилось напередодні професійного свята Дня автомобіліста і дорожника.
Звертаюся до Вас від імені 1000 членів профспілки дорожників по терміновій і безвідкладній організації проведення пікетування Кабінету Міністрів України.
Явка від Полтавської області буде забезпечена.

Голова профспілки               М. М. Первак