ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

I. 06.01.2016 року голова Черкаської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Жигайло П.С. та голова Федерації профспілок Черкаської області Шевченко П.В.провели зустріч з головою Черкаської обласної Ради Вельбівець О.І. для вирішення питань:

1.Повернення з Державного бюджету заборгованості Черкаським автоперевізникам за пільгове перевезення пасажирів в 2015 році. 

2.Вирішення проблем, які виникли в 2016 році в зв'язку з відсутністю в Державному бюджеті на 2016 рік коштів для погашення збитків автоперевізникам за пільгове перевезення пасажирів.

II. 21.01.2016 року направлено по два листи на адресу голови Черкаської ОДА Ткаченка Ю.О. та голови Черкаської обласної Ради Вельбівець О.І. за підписами голови обкому профспілки Жигайла П.С. та голови відділення ВГО «ВААП» Гончарова В.М.:

1. Один лист про критичний стан всіх пасажирських автоперевізників області, пов'язаний насамперед, вкрай незадовільним станом відшкодування витрат перевізників за пільгове перевезення пасажирів в 2015 році. Державним бюджетом на 2015 рік було передбачено 27,6 млн. грн., фактично отримано перевізниками - 18,6 млн. грн., тобто не доотримано 9,0 млн. грн., що складає 32,7% від запланованої суми.

2. Другий лист, про проблеми пільгових перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування в зв'язку з тим, що в «Державному бюджеті України на 2016 рік» кошти на відшкодування збитків автотранспортних підприємств від пільгових перевезень пасажирів не передбачені.