ЧЕРНІГІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ

Напередодні Дня Конституції України введено в експлуатацію ділянку дороги Т-25-35 Козелець – Карпилівка – Сорокошичі.

Це перший об'єкт, який здали дорожники в цьому році.

Перерізати символічну стрічку приїхали перші особи області: голова ОДА Валерій Куліч, голова облради Ігор Вдовенко, начальник Служби автомобільних доріг в області Володимир Гузема.

Місяць роботи і три кілометри дороги Козелець – Карпилівка – Сорокошичі відремонтовано. В Острі свято – оновлена транспортна артерія пролягла через самий центр міста.

До цього в Острі давно не бачили ремонтних робот. Дорожникам багато років практично не виділяли коштів на проведення ремонтних робіт. І ось ця ділянка – перший об'єкт поточного ремонту, який відкривають в цьому році. 

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «П'ять років у нас не було можливості показати, що ми є, ми можемо і хочемо працювати. В цьому році завдяки коштам, які виділив уряд, ми маємо таку можливість».

Ремонтують сьогодні не лише дороги державного значення. Зараз дорожники можуть вийти і на місцеву мережу. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «В цілому на область нам виділено 480 мільйонів гривень – це утримання, ремонт, поточний ремонт. Минулого року виділили 13 мільйонів гривень. В цьому році на друге півріччя плануємо виділити на утримання і ремонт місцевих доріг від 40 до 60 мільйонів гривень».

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч та голова обласної ради Ігор Вдовенко вручили дорожникам нагороди та привітали з завершенням робіт.

19-20 травня 2016 року відбувся семінар за участю керівників, головних інженерів, майстрів філій ДП «Чернігівський облавтодор» з метою забезпечення належного виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування.

До програми семінару були включені наступні питання:
1. Організація виконання робіт з ямкового ремонту (планування захватки на зміну, огородження зони робіт, фрезування та очищення вибоїн, підґрунтування, укладання, ущільнення, прибирання після виконання робіт).

2. Технологія виконання робіт та безпека дорожнього руху.

3. Контроль якості робіт та матеріалів.

4. Норми витрат матеріалів та праці.

5. Вимоги Укравтодору, ДАКу та ДАІ (поліції) до якості виконання робіт та огородження місця виконання робіт.

6. Організація руху при виконанні робіт.

7. Порядок оформлення матеріалів у випадку ДТП, крадіжки, пошкодження тощо.

8. Практична частина з реальним виконанням робіт з ямкового ремонту гарячим асфальтобетоном (а/д Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів, Чернігівський район).

У ході зустрічі робота пройшла в двох частинах - теоретичній з доповідями та розглядом графічних матеріалів (у приміщенні філії "Чернігівська ДЕД") та практичній виконання ямкового ремонту (на а/д Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів).

Начальник Служби автомобільних доріг Володимир Гузема звернув увагу на головне питання заходу – це належне виконання робіт на дорогах загального користування Чернігівської області. Головне завдання дорожників – це забезпечення якісного виконання робіт.

 

На замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, філії ДП «Чернігівський облавтодор» розпочали виконання робіт з ліквідації аварійно небезпечних ям та вибоїн, які утворилися на автомобільних дорогах. Метою зазначених заходів є забезпечення безпечних та нормальних умов руху транспорту автомобільними шляхами області.

На даний час всі сили автошляховиків, незважаючи на погодні умови, зосереджені на ліквідації аварійної ямковості: тимчасові заходи здатні попередити подальше руйнування дорожнього покриття до проведення поточного ремонту. Аварійний ремонт покриття проводитиметься на дорогах загального користування.

Служба автодоріг просить всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт, не перевищувати швидкість та звертати увагу на попереджувальні знаки. 

Голова об'єднаної профспілкової організації працівників дорожніх підприємств в Чернігівській області М.Ф.Нижник

Безперебійний проїзд автотранспорту дорогами області – завдання № 1 для Служби автомобільних доріг,- говорив 18 січня 2016 року на прес-брифінгу в облдержадміністрації начальник Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема.

Він зазначив, що протяжність мережі автомобільних доріг загального користування в області складає понад сім тисяч сімсот кілометрів, з яких понад чотири тисячі шістсот кілометрів – місцевого значення.

Проведення експлуатаційних робіт у зимовий період здійснюють Чернігівський облавтодор, 17 філій та 10 райавтодорів, які оснащені мобільним корпоративним зв'язком. Працює 283 одиниці техніки. Проте такої кількості, за словами Володимира Гуземи, не достатньо, щоб утримувати одночасно усі дороги в ідеальному стані. Та й техніка застаріла, переважно 70-х – 80-х років, найновіша – 2007 року випуску.

Попри це Службою вживаються всі необхідні заходи, щоб забезпечити навіть під час великого снігу безперебійну роботу автодоріг області. Зокрема, діє порядок першочергового розчищення автошляхів за пріоритетністю їх значення. Заготовлено достатню кількість протиожеледних сумішей (50 тисяч тонн) та технічної солі (1 тисяча тонн). У випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах області відпрацьовано чітку взаємодію Служби автомобільних доріг з управліннями Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Укртрансінспекції в області.

Ремонт автомобільної дороги місцевого значення С251629 Великий Зліїв – Пушкіне завершено.

У листопаді дорожники Чернігівщини на замовлення Служби автомобільних доріг області виконали  ямковий ремонт аварійних ділянок покриття по всій протяжності цієї дороги. Результатом роботи дорожників стала ліквідація ямковості загальною площею 320 м2. 

Великозліївська  сільська рада  Ріпкинського району Чернігівської області висловила   подяку Службі автомобільних доріг у Чернігівській області за проведену  роботу з покращення проїзду  на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С251629 Великий Зліїв – Пушкіне:

«Це дуже важлива дорога для місцевих жителів. Саме цією дорогою проходять усі маршрути автобусів, якими місцеві жителі дістаються до районного центру та міста Славутич. Завдяки вчасному та якісному ремонту автомобільна дорога Великий Зліїв – Пушкіне стала безпечніше» – міститься у повідомлені. 

Прес-служба САД у Чернігівській області

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника, 21 жовтня, керівники області вітали працівників дорожньої сфери з професійним святом.

Під час зустрічі голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч акцентував увагу на розбудові мереж автомобільних доріг, забезпечення безпеки руху – складові, що, у тому числі, впливають на належний рівень функціонування усіх галузей народного господарства. 

«У цьому році спільними зусиллями вдалося отримати і освоїти понад 90 мільйонів гривень державних коштів на ремонт доріг. Крім того, вперше за останні десять років виділено кошти з обласного бюджету у сумі 9,3 мільйона гривень на ямковий ремонт», – зазначив очільник області.

Начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Володимир Гузема зауважив, що від стану доріг значно залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки і соціальної сфери, а також життєдіяльність громадян.

До привітань зі святом приєднався голова обласної ради Микола Звєрєв.

Кращі фахівці галузі отримали відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради та Укравтодору.