Шановні учасники об’єднання!
За ініціативи транспортників України 23 вересня 2014 року у м. Київ о 14:00 (готель «Турист», початок реєстрації – 13:00) відбудеться Всеукраїнський транспортний форум під егідою Всеукраїнського об’єднання «Український транспортний союз» за участі учасників партії «Відродження», Федерації роботодавців транспорту України, АсМАП України, Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За Майбутнє», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація автомобільних перевізників».
Основною метою проведення Форуму є визначення стратегічних завдань розбудови транспортно-дорожнього комплексу України, зокрема в рамках проведення парламентських виборів в Україні у 2014 році.
Від імені усіх учасників запрошую прийняти участь у цьому Форумі та зробити свій внесок у розбудову національної транспортної галузі.
З повагою Президент ВГО УТС Леонід Костюченко

Порядок денний
Всеукраїнського транспортного форуму під егідою Всеукраїнського об’єднання «Український транспортний союз»
за участі:
партії «Відродження», Федерації роботодавців транспорту України, АсМАП України, Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, Всеукраїнської громадської організації «Громадський рух «За Майбутнє», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація автомобільних перевізників»
23 вересня 2014 року, м. Київ, готель «Турист», 14:00
(Початок реєстрації – 13:00)
Відкриває та веде форум: Костюченко Л.М.
1. Щодо основних напрямків розвитку транспортно-дорожнього комплексу України та покращання економічної ситуації в державі.
Доповідає: Костюченко Л.М.
Співдоповідають: Климпуш О.Д., Хмарний О.Т., Пачесюк С.Н., Харечко М.М. (до 5 хвилин).
2. Щодо результатів з’їзду Партії «Відродження» (10.09.2014) та перспективах участі у парламентських виборах 2014 року.
Доповідає: Остапчук В.М.
3.Щодо ситуації в галузі транспортно-дорожнього комплексу в областях України та взаємодії ВГО УТС та Партії «Відродження».
Доповідає: Кучинський Ю.Ф.
Співдоповідають: делегати форуму від УТС з областей та члени Політради партії «Відродження».
4. Урочисте підписання Угоди про політичне партнерство та співробітництво між Головою політичної партії «Відродження» Остапчуком Віктором Миколайовичем та Президентом Всеукраїнського громадського об'єднання «Український транспортний союз» Костюченком Леонідом Михайловичем.
5. Ухвалення членами Форуму Стратегічних завдань розвитку транспортно-дорожнього комплексу.
6. Різне