Головам профкомів первинних профспілкових організацій

Шановні колегі!

В умовах поглиблення соціально-економічної кризи в Україні, зростання інфляції і значного падіння життєвого рівня населення, особливої ваги набуває журналістське слово, яке правдиво та виважено висвітлює діяльність ФПУ, її членських організацій, загострює проблеми та пропонує кращий досвід для їхнього вирішення в первинних профспілкових організаціях.

Сьогодні газета Федерації профспілок України - «Профспілкові вісті», як центральне соціальне видання веде безкомпромісну боротьбу на своїх сторінках за збереження трудових колективів підприємств і організацій в умовах економічної та фінансової нестабільності, активно відстоює соціально-економічні і трудові права та інтереси працівників, права профспілок.

У складних фінансово-економічних умовах колектив редакції «Профспілкових вістей» не лише не скоротив кількість сторінок видання, а провів у вересні ц.р. повне перезавантаження видання, і почав випускати газету в новому за змістом і подачею матеріалів повнокольоровому форматі. Враховуючи процеси децентралізації, які відбуваються в державі основні акценти оновлене видання робить на інформаціях з місць, від первинних профспілкових організацій і звичайних дописувачів.

Колеги, Ви завжди підтримували, і я переконаний, і зараз підтримаєте нашу з вами газету, яка мобілізує всі свої внутрішні ресурси, щоб донести до широкої читацької аудиторії та наших соціальних партнерів, все те, що хвилює сьогодні первинку і простого працівника.

Ми розраховуємо, що вжиті заходи разом з вашою підтримкою дозволять зберегти загальнонаціональну профспілкову газету для широкого загалу, попри негативний досвід багатьох видань, що вимушені були закритися через кризу. Газета «Профспілкові вісті» - одне з десяти загальнонаціональних видань, яка виходить в паперовому вигляді, а отже доступна кожному працівникові, і централізовано поширюються на території всієї України.

Незважаючи на кризовий стан економіки підприємство «Профінформ» вирішило не підвищувати вартість передплати профспілкових видань на 2016 рік. Вартість газети залишається на однаковому рівні вже 8 років поспіль.

Доцільно було б також під час укладання колективних договорів із роботодавцями передбачити окремим пунктом передплату на газету «Профспілкові вісті» та «Бібліотечку голови профспілкового комітету» за рахунок коштів, які перераховує роботодавець на культурно-масову роботу, із розрахунку один примірник газети на 25 чол. Для стимулювання проведення річної передплати центральних профспілкових видань на 2016 рік редакція оголосила конкурс, переможці якого отримають грошові премії. Докладніше з його умовами можна ознайомитися в газеті або на її сайті.

Шановні колеги! звертаюсь до Вас із особистим проханням провести роз'яснювальну роботу у своїх трудових колективах, з керівництвом підприємств і організацій щодо важливості передплати на 2016 рік газети «Профспілкові вісті» та «Бібліотечки голови профспілкового комітету» під час передплатної кампанії до 20 грудня ц.р..

Ми повинні дати шанс правдивій інформації дійти до людей. Розраховую на Вашу солідарну підтримку!

З повагою

Голова ФПУ Осовий Г.В.