НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

№ 20 72267                                                                                                                  11 червня 2015 р.

Міністру фінансів України Яресько Н.Е.

Професійна спілка працівників             

автомобільного транспорту та              

шляхового господарства України         

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Наталіє Енн!

До мене звернулася з листом Професійна спілка працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України у якому зазначено, що при наявності коштів на рахунках Укравтодору вони не перераховуються підприємствам за виконані ремонтно-будівельні роботи, а в результаті працівникам не виплачено заробітну плату.

Крім того, у листі зазначено, що у Мінфіні з 16.03.2015 р. знаходиться на розгляді розроблений Укравтодором проект постанови Уряду, прийняття якого дасть можливість погасити заборгованість із заробітної плати.

Керуючись ст. 16 Закону України "Про статус народного депутата України" прошу вжити заходів щодо прискорення перерахування коштів Укравтодору та у встановлений законодавством термін поінформувати мене та Професійну спілку працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. Крім того, прошу також повідомити:

- причини не перерахування коштів Укравтодору;

- у які терміни будуть перераховані кошти Укравтодору, які дадуть можливість повністю погасити заборгованість із заробітної плати;

- причини того, що з 16.03.2015 р. не розглянуто проект постанови, поданий Укравтодором на розгляд Мінфіну.

З повагою,

народний депутат України               Юлія Тимошенко