Інформуємо, що відповідно до рішення Ради ФПУ «Про позицію і дії профспілок на захист прав та інтересів працюючих в умовах шокового підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги» у відповідності до п.3.2. розпочато підготовку проведення Всеукраїнської попереджувальної акції протесту 6 липня 2016 року у м. Києві на захист інтересів працюючих. Пропонуємо безпосередньо взяти участь у акції, для чого Ви можете звернутися до територіальних та об'єднаних організацій профспілки. 

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами Федерації профспілок України по даному питанню:

Про Всеукраїнську акцію протесту

Про дії ФПУ в умовах підвищення ціни на газ і тарифів

ЦК профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми.

Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці в Україні, девіз якого - „Стрес на робочому місці: колективний виклик", на своєму засіданні 25 березня ц.р. прийняв Звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, профспілок, роботодавців, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій.

Звернення та План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні.

Головам теріторіальних і об'єднаних

організацій профспілки                   

Шановні колегі!

Відповідно до статті 10.4 Статуту Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України З’їзд обирає голову Профспілки та його заступника.

Проведення З’їзду заплановано 17 вересня 2015 року. У зв’язку із зазначеним просимо організаціям профспілки взяти активну участь у публічному, відкритому обговоренні, висуненні та рекомендації кандидатур на посаду голови Профспілки.

При розгляді цього питання просимо врахувати стан галузі, зокрема щодо збереження робочих місць, оплати праці, соціального захисту працюючих в сучасних умовах з врахуванням процесів євроінтеграції, які матимуть певний влив на майбутній розвиток галузі.

За результатами широкого обговорення в організаціях профспілки просимо прийняти відповідні рішення своїх виборних органів та до 1 вересня ц.р. надати пропозиції Центральному комітету Профспілки. Матеріали надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для інформування профспілкового активу про хід виборчого процесу в Профспілці.

Також інформуємо, що нині на адресу Центрального комітету надійшли документи Вакуленка Володимира Михайловича, віце-президента Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Гербеди Віктора Володимировича, першого заступника незалежної профспілки працівників транспорту щодо висунення своїх кандидатур на посаду голови. Резюме додаються.

Резюме Вакуленка Володимира Михайловича

Резюме Гербеди Віктора Володимировича

в.о. Голови Профспілки М.В.Ломинога

Президією Федерації профспілок України 24 червня 2015 року прийнято рішення продовжити пікетування будівель Верховної Ради України та Комітетів ВРУ на підтримку прийняття соціально значущих законів. Пікетування за участю представників всеукраїнських профспілок, профоб'єднань, підвідомчих організацій ФПУ відбудеться З0 червня та 2 липня 2015 р., початок о 9-30.

Подальші дії профспілок будуть визначені з урахуванням результатів, досягнутих у ході переговорів з Урядом та СПО роботодавців у рамках Колективного трудового спору та під час переговорів з укладення Генеральної угоди на новий строк.

Одночасно просимо організувати масові звернення (телеграми, листи, заяви) на адресу народних депутатів Верховної Ради України від ваших областей за для підтримки наступних законопроектів:

- р. №2883 щодо індексації грошових доходів населення;

- р. №2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій;

- р. №2698 щодо зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам;

- р. №2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення;

- р. №2245 щодо відновлення за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей, санаторного лікування працівників, передусім зайнятих у шкідливих і важких умовах праці.

З повагою, Голова ФПУ  Г.В.Осовий  

Шановні колеги! Повідомляємо, що 10.09.2014 року прийнято постанову КМУ №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».
Зазначеною постановою передбачено утворити Державну службу України з безпеки на транспорті, реорганізувавши шляхом злиття Державну інспекцію з безпеки на морському та річковому транспорті, Державну інспекцію з безпеки на наземному транспорті та підпорядкувавши Службі, що утворюється, Державну спеціальну службу транспорту.
Просимо надати пропозиції щодо розроблення положення про Державну службу України з безпеки на транспорті.

Повідомляємо, що розширене засідання президії ЦК профспілки з питання виникнення трудового спору на національному рівні з Кабінетом Міністрів України та Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України яке відбудеться 23 вересня 2014 року в м. Києві у приміщенні готелю «Турист».  Реєстрація проводиться на І поверху готелю за адресою: вул. Р. Окіпної, 2.
Початок роботи Президії о 10.00.

Постанову Президії Центрального комітету профспілки від 19.08.2014 року №П-15-2 "Про план роботи ЦК профспілки на ІІ півріччя 2014 року" та додаток до постанови "План роботи ЦК профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України на ІІ півріччя 2014 року", а також Пропозиції до проекту профспілкової структури ДП _______ облавтодор ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" (Пункт 4 постанови Пленуму від 15.05.2014 №Пл.-V-2) Ви можете завантажити натиснувши на назві документа (синій колір)