Головам теріторіальних і об'єднаних

організацій профспілки                   

Шановні колегі!

Відповідно до статті 10.4 Статуту Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України З’їзд обирає голову Профспілки та його заступника.

Проведення З’їзду заплановано 17 вересня 2015 року. У зв’язку із зазначеним просимо організаціям профспілки взяти активну участь у публічному, відкритому обговоренні, висуненні та рекомендації кандидатур на посаду голови Профспілки.

При розгляді цього питання просимо врахувати стан галузі, зокрема щодо збереження робочих місць, оплати праці, соціального захисту працюючих в сучасних умовах з врахуванням процесів євроінтеграції, які матимуть певний влив на майбутній розвиток галузі.

За результатами широкого обговорення в організаціях профспілки просимо прийняти відповідні рішення своїх виборних органів та до 1 вересня ц.р. надати пропозиції Центральному комітету Профспілки. Матеріали надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для інформування профспілкового активу про хід виборчого процесу в Профспілці.

Також інформуємо, що нині на адресу Центрального комітету надійшли документи Вакуленка Володимира Михайловича, віце-президента Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Гербеди Віктора Володимировича, першого заступника незалежної профспілки працівників транспорту щодо висунення своїх кандидатур на посаду голови. Резюме додаються.

Резюме Вакуленка Володимира Михайловича

Резюме Гербеди Віктора Володимировича

в.о. Голови Профспілки М.В.Ломинога