Прем’єр-міністру України
                                                                                               Яценюку А. П.

                                                                                                     Копія: Голові Львівської обласної
                                                                                                          державної адміністрації
                                                                                            Синютці О. М.

Шановний Арсенію Петровичу!

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 р. № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо регулювання цін (тарифів)», регулювання (встановлення) тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, належать до компетенції обласних державних адміністрацій.
Діючий сьогодні довготривалий процес встановлення тарифів на перевезення, в умовах інтенсивного росту рівня інфляції та плаваючого курсу іноземних валют, невпинного підвищення цін на паливно-мастильні матеріали та запасні частини, завдає мільйонних збитків підприємствам. Це, в свою чергу, призводить до обмеження перевезень, виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, плинності кадрів та зростання безробіття.
З метою збереження транспортної галузі, запобігання банкрутству  автотранспортних підприємств та підприємств автостанційного обслуговування пасажирів, пропонуємо скасувати відповідну норму у пункті 12 додатку до вищезгаданої постанови, надавши автомобільним перевізникам право самостійно встановлювати тарифи на зазначені види перевезень.
Така практика самостійного формування тарифів вже незаперечно довела свої переваги на автобусних маршрутах міжобласного сполучення – сприяла встановленню добросовісної конкуренції та рівноваги інтересів всіх зацікавлених сторін – влади, перевізників і пасажирів.   
На підставі вище наведеного, за дорученням трудових колективів автомобілістів Львівщини, звертаємося до Вас, шановний Арсенію Петровичу, із клопотанням про невідкладне вирішення цього вкрай важливого для всіх автоперевізників України питання.

З повагою та сподіванням на оперативне вирішення порушеної проблеми,

Голова Львівської обласної організації                                                          Голова обласної організації
профспілки працівників автотранспорту                                                      роботодавців автомобільного
та шляхового господарства                                                                        транспорту «Укравтотранс-Львів»

________________ Ю. Кривенко                                                                 __________________ І. Велійка