Головам територіальних та об'єднаних організацій Профспілки

Просимо долучитись до опрацювання наявної редакції проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо лібералізації та дерегуляції пасажирських перевезень)», який розроблений Міністерством інфраструктури України та знаходиться в стані підготовки до офіційного оприлюднення. Зазначений проект передбачається в якості змін до Закону України «Про автомобільний транспорт».

Рекомендуємо в ході опрацювання брати до уваги зміст проекту Закону України схваленого урядом 9 грудня 2015 року, який в данний час знаходиться на процедурі розгляду у Верховній Раді України.

У зв’язку із значним впливом зазначеного законопроекту на подальшу діяльність і розвиток автомобільного транспорту, просимо направляти до ЦК профспілки наявні пропозиції та зауваження.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо лібералізації та дерегуляції пасажирських перевезень)».    Порівняльна таблиця.

Законопроект України «Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу»